Aktualności

XXI Memoriał im. Jerzego Machońskiego w halowej piłce nożnej Oldbojów

XXI Memoriał im. Jerzego Machońskiego w halowej piłce nożnej Oldbojów już za nami
Wczoraj równo o godz. 10:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Łobzie stawiło się 7 drużyn oldbojów. Przyjemność otwarcia turnieju miał Krzysztof Gwóźdź Wicestarosta, który powitał przybyłe drużyny życząc owocnych wyników. Jak zwykle do samego końca nie brakowało emocji.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali Zdzisław Urbański Kierownik Wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miejskim w Łobzie w asyście sędziów. Zwycięzcą całego turnieju została drużyna "Światowid 63 I Łobez"Kolejne miejsca na podium zajęły "Drawa" Drawsko Pomorskie oraz "Rega" Trzebiatów. Miejsca od 4 - 7 zajęły odpowiednio: "Sokół" Stara Dąbrowa, "Pamet" Świdwin i "Sparta" Gryfice

Najlepszym strzelcem został Szczepan Górski, Najlepszym Bramkarzem Piotr Barabasz,
Najlepszym Zawodnikiem Janusz Paprocki natomiast Super Oldbojem Andrzej Mrozowicz.

Statuetki dla najlepszych zawodników oraz puchary drużynom wręczyli Bozena Karmasz Członek Zarządu Powiatu w Łobzie, Magdalena Chmura Sekretarz Gminy Łobez, Zbigniew Pudełko Rady Gminy Łobez oraz Anna Machońska.

Gratulacje dla Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Łobzie - organizatora imprezy, sędziów oraz drużyn, które wzięły udział w imprezie