Aktualności

Konkurs Lider NGO

RUSZA KONKURS LIDER NGO POWIATU ŁOBESKIEGO 2023 - CZAS START!!!
 
Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konkursie promującym ich wkład oraz ciężką pracę w rozwój naszego pięknego powiatu.
 
Głównymi celami konkursu jest uhonorowanie i promocja działań powiatowych, wzmocnienie wizerunku organizacji w Powiecie Łobeskim oraz zwiększenie świadomości mieszkańców powiatu na temat działań organizacji, oraz wyróżnienie osób aktywnie działających na rzecz społeczności lokalnej w powiecie.
Pochwalcie się swoimi działaniami i pokażcie światu swoich lokalnych Liderów.
 
KATEGORIE
W Konkursie zostaną przyznane nagrody w czterech kategoriach:
 
Lider NGO Powiatu Łobeskiego 2022 ( Główna) – za najlepszą inicjatywę zrealizowaną w roku 2022 – nagroda grupowa dla organizacji pozarządowej mającej siedzibę w powiecie łobeskim, która w 2022 wyróżniła się działaniami na rzecz społeczności lokalnej. kategoria nr 1e zostaną przyznane nagrody w czterech kategoriach:
 
Lider NGO Powiatu Łobeskiego 2022 (Młoda Organizacja) – za najlepszą inicjatywę zrealizowaną w 2022 r przez młodą organizację zarejestrowaną w latach 2020-2021. kategoria nr 2
 
Lider NGO Powiatu Łobeskiego 2022 (Lider honorowy) – nagroda grupowa dla organizacji , która działa na terenie powiatu łobeskiego i której działania na rzecz społeczności lokalnej godne są uhonorowania i doceniania. Może być przyznana tylko raz danej organizacji. kategoria nr 3
 
Lider NGO Powiatu Łobeskiego 2022 ( Lider Indywidualny) – nagroda indywidualna dla osoby działającej w organizacji pozarządowej mającej siedzibę w powiecie łobeskim , wyróżniającej się w okresie dwóch ostatnich lat 2021/2022 swoją aktywnością w działalności na rzecz społeczności lokalnej, która dla tej społeczności jest niekwestionowanym liderem, pomysłodawcą i inicjatorem działań.
kategoria nr 4
 
Regulamin konkursu, formularze zgłoszeniowe oraz harmonogram dostępny jest w linku poniżej:
Zachęcamy do zgłaszania 
 

Plakat

  • Plakat Lider Konkurs Lider NGO

Wróć